Wierzący nastolatek – konferencja online 27.04.2021

• Autor: bartosz-rygalski
  • 19 kwietnia 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej organizowanej przez Naszą Szkołę konferencji online.
Spotykamy się 27 kwietnia 2021 o godzinie 18:30 na platformie YouTube.
Temat wykładu “Wierzący nastolatek – gatunek zagrożony?”
Prowadzącą wydarzenie będzie red. Katarzyna Supeł-Zaboklicka.

Alvaro de Vicente – dyrektor szkoły The Heights
gość specjalny

Alvaro de Vicente pełni funkcję dyrektora The Heights School w Potomac w stanie Maryland od lipca 2002 roku. Pochodzi z Santander w Hiszpanii.  Ukończył  The Heights w 1983 roku, natomiast w 1987 roku ukończył z wyróżnieniem Georgetown Uniwersytet z tytułem Bachelor of Arts w dziedzinie filozofii politycznej. Posiada również tytuł doktora nauk prawnych w Georgetown University School of Law. Jako dyrektor wykonawczy Tenley Study Centre w latach 1989–2002 organizował i zarządzał dodatkowymi programami rozwojowymi dla kilkuset studentów i specjalistów rocznie.

Po wykładzie gościa zapraszamy na panel dyskusyjny, w którym wezmą udział:

• Anna Wardak – żona z 26-letnim stażem, matka dziesięciorga dzieci, moderatorka Akademii Familijnej, doradca rodzinny
  • Piotr Czublun – mąż z 24-letnim stażem, ojciec czwórki dzieci, prowadzący scholę oraz założyciel młodzieżowej wspólnoty oazowej w parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym
  • Rafał Główczyński – kapłan ze Zgromadzenia Księży Salwatorianów, duszpasterz młodzieży, prowadzący kanał na YT – Ksiądz z osiedla
  • Adam Sołomiewicz – kapłan Opus Dei, kapelan szkoły „Żagle” oraz Klubu Młodzieżowego „Potok”

>>>ZAPISZ SIĘ<<<