Twoje dobro procentuje!!!

Twoje dobro procentuje!!!
  • Autor: Żagle
  • 6 marca 2018
  • brak komentarzy

Głęboko wierzymy, że pracując razem na rzecz wspierania edukacji i rodziny możemy więcej. Ciągły rozwój naszych placówek leży nam na sercu. Dlatego kolejny rok ponawiamy prośbę o włączenie się we wsparcie naszych placówek przez przeznaczenie 1% podatku

To dzięki państwa zaangażowaniu w tę akcję zebraliśmy w roku ubiegłym kwotę 157.000,00 zł. Środki te zostały przeznaczone na wyposażenie placów zabaw w przedszkolu oraz zakup sprzętu multimedialnego w szkołach STRUMIENIE i ŻAGLE. Serdecznie dziękujemy!

Również w bieżącym roku chcemy Państwa prosić o zaangażowanie w tę akcję – naszym celem są innowacyjne materiały umożliwiające pracę z każdym dzieckiem, również z dziećmi, które tej pomocy potrzebują w sposób szczególny:

  • Przedszkole STRUMIENIE stara się o środki na zakup wyposażenia do sali psychomotorycznej oraz narzędzia do realizacji projektu „Mali mistrzowie kodowania i programowania” w przedszkolu,
  • Szkoła ŻAGLE zbiera na wyposażenie do sali terapii Integracji Sensorycznej.  Niezbędny jest sprzęt do huśtania, kręcenia się, toczenia się, wspinania się, skakania, jeżdżenia i innych przyrządów zapewniających ruch całego ciała,
  • Szkoła STRUMIENIE planuje zakup pomocy dydaktycznych do realizacji projektów STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). STEM to projekty, dzięki którym interdyscyplinarnie nauczamy biologii, fizyki oraz informatyki.

Oprócz powyższych projektów, dzięki wzajemnej pomocy Rodzina-Rodzinie w naszym projekcie wychowawczo-edukacyjnym może uczestniczyć ponad 400 dzieci, których by z nami nie było gdyby nie Państwa zaangażowanie.

Od samego początku istnienia naszych placówek Rodziny pomagają Rodzinom, warto tu być, pomagając sobie nawzajem! Bardzo liczymy na Was i na przekazanie tej prośby również szerszemu gronu przyjaciół i sympatyków naszych placówek edukacyjnych.

Aby przeznaczyć swój 1 % podatku na rzecz naszych szkół i przedszkoli wystarczy wpisać w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego:

Nazwa OPP: Rodzice dla Szkoły Sp. z o. o.

Numer KRS: 0000200294

Education