Ojcowie na Start już 8 czerwca 2019!

• Autor: bartosz-rygalski
  • 27 maja 2019

Szkoła „Żagle” zaprasza do udziału w kolejnej edycji rodzinnego wyścigu rowerowego „Ojcowie na start”. Odbędzie się on już 8 czerwca w Międzylesiu na terenie dzielnicy Warszawa-Wawer. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 138 w Międzylesiu. Trasa została wytyczona ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.
Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i wspólnego spędzania wolnego czasu ojców z dziećmi. Zachęcamy w ten sposób do aktywnego i świadomego rodzicielstwa.
Po zakończeniu części sportowej przewidywany jest piknik rodzinny na terenie szkoły Żagle ul. Pożaryskiego oraz Rodzinny Festiwal Matematyczny.
Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 10.30 (miniwyścig o godzinie 10.00) i trwać będzie do godzin popołudniowych.. Poprzednie edycje wyścigu organizowane jesienią i wiosną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczbę kilkuset startujących rowerzystów.

Zapisy [KLIK]