Akademia ŻAGLI rusza ponownie

Akademia ŻAGLI rusza ponownie
  • Autor: Żagle
  • 10 września 2019
  • brak komentarzy

Akademia ŻAGLI powstała w celu udzielania pomocy Szkole ŻAGLE w szczególności poprzez promowanie, organizowanie i prowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Rozszerza ofertę dydaktyczną szkoły o zajęcia praktyczne, rozwijające pasje i talenty naszych uczniów. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań. Zajęcia prowadzą ludzie z pasją, którzy potrafią zarazić innych. Są w pełni profesjonalni i do każdego podchodzą z pełnym zaangażowaniem.
W ofercie Akademii na rok szkolny 2019/2020 znajdują się:

  • w Falenicy: Klub Pomysłowego Zucha, Fantasy Heroes, Dookoła Komputera, Mały Inżynier, English Around the World, Terapia ręki, Logopeda
  • Międzylesie: Język łaciński, Język angielski, Język niemiecki, Język rosyjski, Język hiszpański, Szkoła przetrwania – survival, Warsztaty artystyczno-fotograficzne, Brydż, Śladami przeszłości, Seminarium filmoznawcze)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www.akademiazagli.pl.
Od bieżącego roku zaczynamy pracować na platformie sportmanago (podobnie jak UKS ŻAGLE). Zmiana formy rekrutacji na zajęcia niosła za sobą liczne prace wdrożeniowe. Spowodowało to opóźnienie z otwarciem zapisów. Powyższa zmiana ułatwi Państwu podgląd do zajęć AŻ i UKS. Rejestrując się na ten sam adres mailowy można obsługiwać dwa podmioty.

OGŁASZAMY OFICJALNE OTWARCIE ZAPISÓW NA ZAJĘCIA AKADEMII ŻAGLI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020.

Osoby, które wysłały zgłoszenie na bieżący rok szkolny poprzez stary formularz, prosimy o ponowne zgłoszenie przez platformę sportmanago (link poniżej lub na stronie internetowej).
Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy sportmanago – [KLIK]
Zajęcia zostaną uruchomione po skompletowaniu minimalnej liczby uczestników, natomiast w przypadku braku miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. O uruchomieniu zajęć zostaną Państwo poinformowani w odrębnym mailu.
Zajęcia ruszają od 9 września

Education