Święto Żagli już w sobotę!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Doświadczenia z ciekłym azotem, koncert zespołu Alvaro Brothers, Rodzinny Festiwal Matematyczny, Bitwa Legionu Rzymskiego z barbarzyńcami, pokazy sekcji Uczniowskiego Klubu Sportowego, relacja z konkursu CanSat – to tylko niektóre wydarzenia w czasie Dnia Żagli, który odbędzie się w sobotę 10 czerwca. Nasze spotkanie zaczniemy o godz. 11.00 bitwą Uczniowskiego Klubu Rycerskiego, a zakończymy ok. 14.30 koncertem zespołu Alvaro Brothers.
Dzień Żagli to czas na spokojne spotkanie osób zaangażowanych w projekt, jak i szansa na promocje naszych wartości sympatykom szkoły. Dlatego zapraszamy całe rodziny wraz ze znajomymi. Pomocny w zaproszeniu znajomych może okazać się film o naszym świętowaniu - [KLIK]