Aktualności

Pokonaliśmy mróz - Podziękowania Orszaku Trzech Króli

Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczny Orszak Trzech Króli i mimo dużego mrozu poszli za królami do stajenki – pisze p.  Agata Szymańska, koordynator Orszaku w szkole „Żagle”. – Nawiązując do przesłania tegorocznego orszaku „Pokój i Dobro” muszę powiedzieć, iż bardzo wiele dobra spotkało mnie przy okazji koordynowania przygotowaniami do tej uroczystości. W sytuacjach trudnych zawsze znajdowali się ludzie chcący nieść pomoc, za co z całego serca pragnę podziękować, a za wszystkie niedociągnięcia bardzo przeprosić.
Pragnę również podziękować gorąco mamom, które włączyły się w pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia. Włożyły ogrom pracy w pranie, naprawianie, a potem pakowanie strojów dla chłopaków
Szczególne podziękowania należą się pani Magdalenie Gajdzie, która wspiera mnie dzieląc się doświadczeniem z poprzednich lat oraz opiekuje się magazynem ze strojami.
Bardzo dziękuję również pani Ewie Kowalskiej, która w tym gorącym przedświątecznym czasie uszyła dla naszych pastuszków super kamizelki.
Podziękowanie kieruje również do panów koordynatorów p. Pawła Sobiecha i p. Marcina Janikowskiego oraz panów sekretarzy z obu szkół – bez ich nieocenionej pomocy nie udało by się załatwić wielu spraw.
Jak pięknie było na orszaku wiedzą Ci, którzy tam z nami byli, zaś Ci, którzy z jakichś powodów nie mogli być z nami, mogą poczuć tę atmosferę, oglądając piękne zdjęcia zrobione przez jednego z żaglowych ojców, pana Tomasza Mazana - [KLIK]